Workshop:

"Jak mluvit o své víře"

Jsi oddaný křesťan a máš v okolí nevěřící přátele a známé, jejichž směřování ti není lhostejné? 

Máme pro tebe několik nástrojů a pár praktických rad, které ti ukážou, že každý je jedinečný a každý si zaslouží osobitý přístup i v otázce sdílení evangelia. Skrze jedno hlavní a několik návazných setkání, živě či online, ti chceme představit způsob, jakým rozlišovat mezi lidmi, kteří jsou více nebo méně „připraveni“ slyšet evangelium a debatovat s tebou o Ježíši, a těmi, u kterých je třeba zatím volit jiný, pozvolný přístup a postupně je poznávat a sbližovat se. 

Workshop „Jak mluvit o své víře“ ti nejen ukáže odlišné přístupy ke konkrétním lidem ve tvém okolí, ale taky navrhne plán cílených kroků k tomu, jak k lidem se zprávou o Ježíši proniknout lépe, než dosud. Dozvíš se nejen „jak“, ale taky „kdy“, za jakých okolností a s jakou razancí mluvit o tom, v co věříš. Společně si vybrané lidi z našeho okolí, kteří ještě nepoznali Ježíše, rozdělíme, a pak snadno uvidíš, jakým způsobem s tím či oním mluvit a jaká slova zvolit. Více se tak znásobí šance, že evangelium uslyší z Tvých úst v pravý čas.  

Věříme, že toto jsou jen určité střípky práce na našem společném „velkém poslání“ mluvit s ostatními o Kristu a že hlavní part na tom všem má sám Pán Ježíš. Proto se chceme v rámci workshopu taky osobně sdílet a společně modlit za obrácení nevěřících v našem okolí. 

Čeká tě teoretická a praktická část: 

 • teoretická část, ve které porovnáš praktické vlastnosti tvé a těch, kterým se daří o Kristu mluvit každodenně 
 • praktická část, kde si označíš člověka  nekřesťana, na kterém ti záleží, a nastavíš dané kroky ke sdílení evangelia podle konkrétního „klíče“ 
 • čas sdílení všech i v menších skupinkách – každý dostane prostor 
 • plán, který sám vytvoříš a bude ti vodítkem k dalšímu jednání – k tomu, aby se Boží království mohlo šířit i v okolí tvých bližních 

Jsi zván, pokud: 

 • ti leží Ježíšovo poselství milosti na srdci 
 • znáš ve svém okolí lidi, kteří v Ježíše zatím neuvěřili a záleží ti na nich 
 • jsi připravený podívat se na tvůj vlastní vztah s Bohem 
 • nevíš, jak s nevěřícími o Kristu mluvit 
 • jsi odvážný měnit zaběhnuté stereotypy 
 • chceš sám na vlastní kůži zažít Boží působení 
 • jsi připraven být aktivní nejen v rámci našeho workshopu

By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!

Aura BrooksGraphic Designer, Owl Eyes

It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel completely at ease. The design ended up being twice as good as I could have ever envisioned!

Eve CrawfordProduct Designer, That Biz

I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!

Jack GrahamCo founder, Coffee Inc

Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!

Zak ReidInstructor, Skate Nao